Film & Drink: Osobní strážce

čtvrtek 13.4.2023 | 20:00
400 Kč / 699 Kč

Co k filmu jednoznačně u nás patří? Drink. Užijte si projekci filmu s jedinečně napárovaným set-upem drinků, které si můžete libovolně popíjet během projekce. Pokud neholdujete alkoholu, máme pro vás i možnost nealko verze koktejlů. Užijte si film, užijte si drink. Užijte si film & drink!

Druhý film & drink, který si můžete užít, je legendární Osobní strážce! Superhvězda a profesionál. Legendární Kevin Costner a Whitney Houston v srdcervoucím dramatu plném roztomilých písniček i pokusů o vraždu. A ve finále za to může stejně ségra.

Naservírujeme vám tři druhy řemeslných ginů a láhev tonicu, a můžete si tak libovolně míchat svůj G&T během filmu. Pokud preferujete nealko verzi, čekají na vás tři nealko drinky!

Na tento event není možno zakoupit jednotlivé vstupenky pouze na film.

Těšit se můžete na:

  • Garage 22:  London Dry - dominantní chutě jsou jalovec, grep a citrusové kůry a jemná pikantnost kubébového pepře. Aroma výrazná kafrová limeta a kardamom
  • Tosh Distilery:  Modrá myš - v chuti dominuje zázvor a citrusová kůra. Barven zcela přirodně bylinkou klitorie - splendidní barevný efekt během míchání.
  • Little Urban Distilery - Svěží gin - gin vypálen z jarních surovin - chuť čerstvé rebarbory a bazalky, doplněná o hořký grep.

 

K ginu Vám naservírujeme láhev tonicu Thomas Henry 0,7 dcl.

 

Nealko verze:

  • Tymiánový gimlet - soda, okurka, tymián
  • Naše kombucha
  • Malinové daiquiri s ginger beer

 

Změna drinků vyhrazena.

 

Cena:

400 Kč / osoba

699 Kč / 2 osoby

990 Kč / 3 osoby

1240 Kč / 4 osoby

 

O filmu:

Frank Farmer má rád věci pod kontrolou. Jako bývalý agent tajné služby chránil dva prezidenty a mnoho dalších významných osob. Jeho povolání profesionálního osobního strážce jej nutí mít přehled o každém detailu své činnosti. Nesmí dát protivníkovi žádnou šanci. Své úkoly plní přesně a bez problému až do chvíle, kdy se setkává s Rachel Marronovou. Rachel je superhvězda populární hudby a její kariéra neustále stoupá. S popularitou se množí i bláznivé dopisy s nebezpečným podtónem. Rachel si musí najmout osobního strážce a nejlepší je právě Frank Farmer. Tak se setkají dva špičkoví profesionálové. Oba očekávají, že budou vůdčí osobností tohoto vztahu. Neočekávají, že se do sebe zamilují. Hlavní role v romantickém thrilleru ztvárnili Kevin Costner a Whitney Houstonová, pro kterou film se slavnou ústřední písní znamenal i herecký debut.

USA, 1992, 129 min, r. Mick Jackson, v originálním znění s českými titulky