Film & Rum: Choking Hazard

čtvrtek 8. 6. 2023, 19:00

Další promítání ze série Film & Drink. Tentokrát jsme pro vás vybrali český film Choking Hazard.

Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku.

Česko, 2004, 81 min, r. Marek Dobeš, v originálním znění

Cena vstupenky je 400 Kč - v ceně lístku Vám naservírujeme 3 vybrané rumy (0,04 l).

Na tuto projekci nelze zakoupit samostatnou vstupenku pouze na film.

Rumové menu:

 

Arcane Arrangé Ananas Rôti 40% (Mauricius)

Kombinace svěžesti a jemnosti, která sublimuje tropické chutě rumu. Pineapple Roti je lahodná směs kyselosti, sladkosti a kulatosti, rum se lahodně mísí se 100% přírodním aroma ananasu a vytváří nádherný elixír. Jeho kyselost a svěžest vás slušně nakopne na začátku celého filmu. 

 

River dog 38% (ČR)

Tuzemský rum, který ukazuje, že se to dá dělat i pořádně. Vznikl jako pocta říčním plavcům horní části řeky Vltavy, kde destilérka SVACH nachází - v jižních Čechách.  Sladký a jemný rum s pravou vanilkou. Zahřeje a pohladí. Nejen na duši. Ideální k popíjení během celého filmu. 

 

Bacoo 4y 0,7l 40%

Bacco rum zrál 4 roky v sudech kde předtím byl americký bourbon, díky čemuž jeho barva připomíná tmavý jantar. V chuti převládá karamel, jemná papája a banán. Závěr je plný a hřejivý s dlouhým máslově-cukrovým zakončením. Ideální si vychutnat jako dezert k titulkům. 

 

V případě zájmu je možné namíchat také tři míchané drinky v nealko variantě. Tuto informaci nám napište prosím předem na email jana@krutonfilm.cz.