V rámci pravidelné akce Film & Degustace kdy párujeme film s kvalitním pitím a kvalitním vegetariánským jídlem Vám tentokrát naservírujeme Madisonské mosty. Během večera si užijete pětichodovou večeři napárovanou s koktejly. Jídlo a pití Vám budeme postupně servírovat během projekce.

Robert Kincaid, fotograf, trochu bohém a "potulný kovboj", konečně ve svých 52 letech potkal životní lásku. Když pořizoval snímky zastřešených mostů v okresu Madison, zastavil u domku Francesky Johnsonové, ženy místního farmáře a vzorné matky dvou dětí. Byla doma sama, manžel a děti na týden odcestovali. Poklidný Francesčin život vybočí ze zaběhnutých kolejí. Kouzlo vzájemné přitažlivosti zasáhne oba jako blesk. Prožijí spolu pár nádherných dní naprostého fyzického a duševního souznění. Hodina pravdy nastane v okamžiku rozloučení…

USA, 1995, 135 min. r. Clint Eastwood, v originálním znění s českými titulky

ENGLISH FRIENDLY (language: English, subtitles: Czech) - ABOUT THE MOVIE

Těšit se můžete na:

Červená řepa, hořčice
maracuja sour (maracuja pyré, pomerančové bitters, limetka, vínovice)

Houbové carpaccio, miso, sýr
Yuzu fizz (yuzu kandované, citrón, soda, gin Grandson, pomerančový bitter)

Topinamburový krém, lískové ořechy
Jasmine chiller (jasmínový čaj, whiskey, med)

Brambory, pečený pórek, ředkvička, sýr
Cider mimosa (cidre, skořice, sušené jablko, jablečná šťáva)

Pošírovaná kdoule, zmrzlina
white coffee (kávový likér, vodka, smetana, kávová redukce)

V případě zájmy o nealko verzi koktejlů, napiště na jana@krutonfilm.cz.

Degustační večeři je možné objednat pouze do 14. února do 12:00. Vstupenky s drinky je možné zakoupit do začátku projekce.

Pokud máte zájem pouze o koktejlové menu a jen o něco malého k zakousnutí, můžete si předobjednat variaci sýrů z mlékárny z Krasolesí. Sýry je možné pouze předobjednat, na místě již nebude možnost zakoupení. 

Nemusíte se bát, že na vás bude koktejlů příliš (nebo alkoholu v nich) - drinky jsou připraveny tak, aby si je každý užil večer i následující ráno.

Na tuto projekci NELZE zakoupit samostatný lístek pouze na film.

Kapacita: 40 míst