3x Rambo s Rambopivem 17.8.

3 x Rambo 17.8. + jediný večer, kdy bude v nabídce Rambopivo!

Žoldák, který loví policisty. Lovec policajtů - Rambo.

Pouze na omezenou dobu zamíří v srpnu na velká plátna první tři díly kultovní série v nových digitálně restaurovaných verzích.

Johnny Rambo opět na stříbrném plátně. Téměř po třiceti letech se vrací do kin a vy si můžete tuhle akční klasiku vychutnat i s Rambopivem - APA! Protože Rambo tančí krvavý valčík se všema. Jediný večer, kdy bude Rambopivo na čepu!

17:00 RAMBO: PRVNÍ KREV
Veterán americké armády John Rambo (Sylvester Stallone) se vrací do své domoviny z války ve Vietnamu, zůstává ale neustále pronásledován válečnými traumaty.
USA, 1982, 93 min, r. Ted Kotcheff, v originálním znění s českými titulky

19:00 RAMBO II
Tři roky po událostech z prvního dílu je John Rambo (Sylvester Stallone) stále uvězněn. Přijíždí za ním jeho bývalý velitel plukovník Trautman (Richard Crenna) a nabídne mu, že ho dostane z vězení, když se zúčastní speciální operace v severním Vietnamu. Rambo má za úkol prověřit existenci zajateckého tábora, aniž by se dostal do kontaktu se nepřítelem. Vyráží tak na nebezpečnou misi, která se velmi brzy zkomplikuje…
USA, 1985, 96 min, r. George P. Cosmatos, v originálním znění s českými titulky

21:00 RAMBO III
Veterán války ve Vietnamu John Rambo (Sylvester Stallone) se uchýlil do ústraní. Jeho bývalý velitel plukovník Trautman (Richard Crenna) ho přemlouvá k účasti na misi, která má pomoci mudžáhedínům v Sověty okupovaném Afghánistánu. Rambo ale odmítne, už nechce bojovat. Později se ale dozvídá, že plukovník Trautman byl při akci Sověty zajat. A Rambo je jediný, kdo mu může pomoci…
USA, 1988, 102 min, r. Peter MacDonald, v originálním znění s českými titulky

Za 360 Kč je možné zakoupit vstupenku na všechny tři díly Ramba promítané po sobě!